skype show

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Konya Evden Evem Nakliyat

Konya da doğru nakliyat adresi olan evem nakliyat ile eşyalarınız titizlik ve özen ile taşımacılık hizmeti vermektedir. Yıllardır hizmet verdiğimiz evden eve nakliyat sektörün de konya başta olmak üzere tüm Türkiye geneline ev ofis eşya taşımacılığı yapmaktayız. Eşyalarınızı özen ile paketleyip uzman kadromuz ile taşımacılık yapıyoruz ister insan gücüne dayalı ister asansörlü taşımacılık konusunda olsun Konya nın önder firmaları arasında bulunmaktayız. İstediğiniz her yerde nakliye işlemi gerçekleştirmekteyiz, asansörlü taşımacılık konusunda uzman kadromuz ve nakliye araçlarımız asansör hizmetlerimiz tam kapsamlıdır.
Ürünlerinizi aldığımız andan itibaren sigortalama yapmaktayız, böylelikle sigorta sayesinde eşyalarınız bizim ile 7/24 güvendedir.
İşimize duyduğumuz saygı ile emeklerimizin karşılığını müşteri memnuniyeti ile karşılamaktayız. İşimizin zorluğunu biliyoruz ve işimize o yüzden %100 özen gösteriyoruz, artı olarak Konya nın bir çok farklı yerin de bulunan depolarımız ile eşya depolama hizmeti de vermekteyiz aldığımız eşyalarınızı sizin belirleyeceğiniz süre dilimi içerisin de ilk gün ki gibi koruyoruz, sigortalıyoruz ve Konya da eşya depolama hizmeti veriyoruz.
Uygun fiyat politikamız, her koşulda verimli, özenli ve titizlik ile çalışma anlayışımız ile Konya başta olmak üzere tüm il ve ilçelere uzun yıllardır hizmet vermekteyiz ve hizmetlerimize de uzun yıllar devam edeceğiz.Kaliteli,profesyonel ve güvence altında hizmet kalitesi ile ülkemizin her yerine hizmet vermekteyiz.

Hizmet Alanlarımız
  • Konya Eşya Depolama
  • Konya Evden Eve Nakliyat
  • Konya Şehirler Arası Nakliyat
  • Konya Asansörlü Nakliyat
  • Konya Ofis/Banka/Fuar Taşımacılığı
  • Eşya Paketleme
  • Kurulum Hizmeti